logo
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean feugiat dictum lacus, ut hendrerit mi pulvinar vel. Fusce id nibh

Mobile Marketing

Pay Per Click (PPC) Management

Conversion Rate Optimization

Email Marketing

Online Presence Analysis

Fell Free To contact Us
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean feugiat dictum lacus

1-677-124-44227

info@your business.com

184 Main Collins Street West Victoria 8007

++905072809703

Gaziantep Üniversitesi Teknopark

Top

Marka Yönetimi

Marka Yönetimi

Pazarlama etmenlerinin dijital sistemde yer alan kollarından bir tanesi marka yönetimidir. Markanın işlevini tanımlamakla başlayan ve bütün süreci içerisine alan sistem İdeal SEO Uzmanı adı altında hizmet verdiğimiz firmamız üzerinden hayata geçirilmektedir. Markanın misyon ve vizyon metinlerinin yanı sıra, logosu gibi işlemleri de kapsayan marka yönetimi potansiyel müşteride akılda kalıcı bir etki uygulamaktadır.

Marka Tanımı

Alanında uzman olan çalışanlarımız ile beraber hayata geçirdiğimiz marka yönetimi hizmeti ilk olarak markayı tanımlamakla başlamaktadır. Markanın hitap ettiği müşteriye yönelik akılda kalıcı bir söz, logo, tasarım vb. etmenlerin bir araya getirilerek iletişim yöntemi uygulanır. Marka sahibi ve firmamız çalışanlarının ortaklaşa karar verdikleri bu etmenler, marka sahibinin onay vermesi halinde hayata geçirilmektedir.

Markanın Kişiliği

Marka tanımının yapılması ile beraber markayı piyasada akılda kalıcı bir etmen haline getirebilmek açısından özdeşleşmiş bir söz arayışına girilir. Firmamız bu alanda başarılı uzmanları ile beraber özgün, benzersiz sözler bulurlar. Marka sahibinin de isteği doğrultusunda kendi katılımı ile beraber hayata geçirilecek olan marka kişiliği hizmeti tarafımızdan verilmektedir. Marka sahibinin onay vermesi halinde logoya ve çeşitli sosyal medya profillerine bu kişilik metni uygulanmaktadır.

Marka Yönetim Modelleri

Marka yönetim işlemleri söz konusu olduğunda dikkat edilmesi gereken birçok etmen bir araya gelmektedir. Alanında uzman olan çalışanlarımız ile marka yönetimine ilişkin verdiğimiz hizmet, yönetim stratejisinin belirlenmesinden geçer. Müşterilerimizin markasını gerek sosyal medyada gerekse de piyasa içerisinde en iyi şekilde temsil etmek adına yönetim taktiklerini uygulamaktayız. Markanın adını ve marka mesajını uyumlu bir şekilde kullanmak, rakipleri sürekli olarak izlemek, markayı öne çıkaran bazı noktaların altını çizmek, bütünleşik pazarlama yaklaşımını kullanmak vb. daha pek çok stratejiyi hayata geçirmekteyiz.

Share
No Comments

Post a Comment

WhatsApp chat
DMCA.com Protection Status